нашите услуги

 • Храна и пијалаци

  Храна и пијалаци

  Нашата овошје и зеленчук во прав може да се користат во различни храна и пијалаци.

 • здравствени производи

  здравствени производи

  може да се обезбеди различни nutraceutical состојки од фабриката за вашата најдобра формулација на производи за здравствена заштита.

 • козметика

  козметика

  Некои билни мономер како што се зелениот чај EGCG може да се користи во здравјето на кожата.

 • Фармацевтски

  Фармацевтски

  500 видови на суровини и ботанички прав, билни екстракт за вашиот избор. Сертификација се нуди.

Ченгду ChenLv Херб е програмер, производител, извозник и примарна снабдувач на растителни екстракти, фактот дека хранливата состојки, ефективна компоненти на кинески билки и производи поврзани со фармацијата, пијалаци, здрава храна и козметика industries.We има десет години искуство на екстракција, conentration, изолација на различни видови кинески билки.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !