Кина synephrine хидрохлорид производители и добавувачи | Chenlv

Synephrine хидрохлорид

Краток опис:

Synephrine е додаток во исхраната кои можат да помогнат во намалување на телесните масти. И покрај неговата контроверзна функција, synephrine стана поконтроверзна алтернатива Ephedra, додаток во исхраната во САД. Synephrine е извлечена главно од овошје, Citrus aurantium.


детали за производот

Тагови производ

CAS бр .:  5985 -28 - 4

Изглед:  Бел прав

Молекуларна формула:  C9H13NO2 · HCl

Молекуларна Тежина: 203,67

спецификација: synephrine HCL98%

Производ пакување:  25 кг / тапан

Рок на важење: 2 години


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!