Shërbimet tona

 • Ushqim dhe pije

  Ushqim dhe pije

  fruta tona dhe pluhur perime mund të përdoren gjerësisht në ushqim të ndryshme dhe pije.

 • Produktet e shëndetit

  Produktet e shëndetit

  përbërësit e ndryshme nutraceutical nga bimë mund të sigurohet për formulimin tuaj më të mirë në prodhimet shëndetësore.

 • Kozmetikë

  Kozmetikë

  Disa Herbal monomer të tilla si EGCG çaj jeshil mund të përdoret në shëndetin e lëkurës.

 • farmaceutike

  farmaceutike

  500 llojet e pluhur para botanik, ekstrakt bimor për zgjedhjen tuaj. Certifikimi është ofruar.

Chengdu ChenLv Herb është një zhvillues, prodhues, eksportues dhe furnizuesit kryesor i ekstrakte bimore, përbërësit nutraceutical, komponentet efektive e bimëve kineze dhe produkte që lidhen me farmaceutike, pije, ushqim shëndetësor dhe kozmetike industries.We kanë dhjetë vjet përvojë në nxjerrjen, conentration, izolimi i llojeve të ndryshme bimëve kineze.

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !