China kamomil ekstrakt prodhuesit dhe furnizuesit | Chenlv

ekstrakt kamomil

Përshkrim i shkurtër:

Kamomil  Ekstrakt  rrjedh nga lulja e bimës kamomil nëpërmjet një procesi fermentimi. Përfitimet e saj shëndetësore përfshijnë anti-inflamator dhe qetësues, anti-convulsivant, përmirëson sistemin imunitar dhe të përzier. Aplikacionet kamomil Ekstrakt përfshijnë shtesa natyrore, pije brewed bimor dhe uthull botanik.


Detail Product

Produkt Tags

Përbërës aktiv:  apigenin

CAS No .: 520-36-5

Emri Latin:  Matricaria chamomilla L.

Pjesa e përdorur:  tërë barishte

Dukje:  pluhur të verdhë ngjyrë kafe

Metoda e zbulimit:  HPLC

Specifikim:

ratio10 1

ratio20 1

Apigenin5%

Apigenin10%

efikasiteti: 

Kamomil ekstrakt është tharë barishte tërë ekstrakt i Matricaria chamomilla L., një fabrikë Compositae. Kjo kryesisht përmban flavonoids, saponins, polysaccharides, vajra të paqëndrueshme dhe përbërës të tjerë aktivë. Ajo ka efekte anti-inflamator, anti-fungale dhe antispasmodic. Ajo ka qenë përdorur si një përbërës farmaceutike kozmetike dhe përmban kamomil. Flokët e naftës ointments, krem ​​dhe kremra janë përdorur në Evropë për trajtimin e sëmundjeve të ndryshme të lëkurës.

Paketimin e produktit: kg 25 / daulle

Periudha e vlefshmërisë: 24 muaj


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!