Citrus Metil Hesperidin

Citrus Metil Hesperidin

Përshkrim i shkurtër:

Produkti është një përzierje e ujit të tretshme shumë dihydroflavone metil hesperidin.The efikasitetin e vitaminës P mund të përmirësuar funksionin e vitaminës C, dhe kanë një anti-virusit të fortë dhe efektin anti-bakteriale, e cila mund të pengojë riprodhimin e gripit virus.Can pengojnë veprimin e tyrosinase që shkakton lëkurë të bëhet e zezë, mund të përdoret për të trajtuar sëmundje të lëkurës të tilla si njollë e zezë, mbushet me prenka.


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 500 / kg
 • Min.urdhër Sasia: 25 kg
 • Furnizimi Aftësia: 10000kgs në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

   

  Emri i produktit: Methyl Hesperidin

  Emri Latin:  Citrus aurantium L

  Pjesa Përdoret: Nuts

  Përbërësit aktiv dhe Specifikimet: Methyl Hesperidin94%

  CAS: 11013-97-1

  Metoda Test: UV

  TEST ARTIKUJT SPECIFIKIMET   TEST METODA
  shfaqje Yelllow me pluhur gjelbër Bukura vizual
  Erë Karakteristike vizual
  shije Karakteristike vizual
  Identifikues (AB) pozitiv vizual
  tretshmëria Lehtësisht i tretshëm në ujë vizual
  Shqyrtim 94% UV
  Chalcone përmbushur kërkesat HPLC
  Mesh Size 95% pass 80mesh CP2010
  hi ≤0.5% CP2010
  Dendësia Bulk ≥0.40g / ml CP2010
  Humbja në tharje <5.0% CP2010
  Metalet e renda ≤20.0ppm CP2010
  si ≤2.0ppm AA
  Pb ≤2.0ppm AA
  hg ≤0.1ppm AA
  CD ≤1.0ppm AA
  Numri total pjatë ≤1000cfu / g CP2010
  Maja & Mold ≤100cfu / g CP2010
  koliformeve Negativ CP2010
  Salmonella Negativ CP2010

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !