luleradhiqe PE

luleradhiqe PE

Përshkrim i shkurtër:

Luleradhiqe përmban quercetin, rutin, sterol, choline, polysaccharide, etj, dhe kjo ka efektin e biliare pozitive mëlçisë, diuretik, etj


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 500 / kg
 • Min.urdhër Sasia: 25 kg
 • Furnizimi Aftësia: 10000kgs në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Dandelion PE

  Emri Latin:  Taraxacum officinale L.

  Pjesa Përdoret: tërë barishte

  Përbërësit aktiv: flavones

  Specifikimet: 10: 1,5%

  Test Metoda: TLC, HPLC

  TEST ARTIKUJT SPECIFIKIMET   TEST METODA
  shfaqje pluhur verdhë kafe vizual
  shije Karakteristike vizual
  Erë Karakteristike vizual
  identifikim përmbushur kërkesat TLC
  Mesh Size 100% pass 80mesh CP2010
  Dendësia Bulk 0.4-0.6g / ml CP2010
  Dendësia përgjuar 0.7-0.9g / ml CP2010
  Humbja në tharje ≤5.0% CP2010
  hi ≤5.0% CP2010
  pesticid mbetje përmbushur kërkesat GC
  mbetje tretës përmbushur kërkesat GC
  Metalet e renda ≤10.0ppm AA
  si ≤1.ppm AA
  Pb ≤2.0ppm AA
  hg ≤0.1ppm AA
  CD ≤1.0ppm AA
  Numri total pjatë ≤1000cfu / g CP2010
  Maja & Mold ≤100cfu / g CP2010
  koliformeve Negativ CP2010
  Salmonella Negativ CP2010

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !