China Evodiamine Prodhuesit dhe Furnizuesit | Chenlv

Evodiamine

Përshkrim i shkurtër:

Evodogine ka funksionin e gjallërimit të stomakut, lehtësimin e dhimbjeve, ndalimin e gërvishtjeve dhe belçimit me acid. Kanë efekt diuretik; Ka një efekt të fortë frenues në escherichia coli. Ka një efekt të rëndësishëm insekticid në Ascaris suis. Ende keni mitër të tkurrur dhe të rrisë veprimin e presionit. Trajtimi i sëmundjes së Alzheimerit dhe goditjes në tru kanë një efekt të caktuar.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Numri Case: 518-17-2

Pamja: kristal i verdhë i zbehtë

Formula molekulare: C19H17N3O

Pesha molekulare: 303.36

Metoda e zbulimit: HPLC

Specifikimi: 98%

Paketimi i produktit: 25 kg/daulle

Periudha e vlefshmërisë: 2 vjet

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!