Kina Indirubin Prodhuesit dhe Furnizuesit | Chenlv

Indirubina

Përshkrim i shkurtër:

Indirubinaështë një lloj ilaçi, i cili ka efekt antikancerogjen dhe përdoret klinikisht në trajtimin e leuçemisë mielogjene kronike. Indirubina është një përbërës aktiv kundër leuçemisë i izoluar nga Indigofera tinctoria L, i cili është një palë ilaçesh kundër tumorit indoles. Ky produkt mund të pengojë një shumëllojshmëri të tumoreve të kafshëve të transplantuara dhe të shkatërrojë qelizat e leuçemisë. Nën veprimin e këtij produkti, qelizat nekrotike të denatyruara janë të fryra dhe nekrotike të tretura.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Numri CAS: 479-41-4

Pamja: Pluhur i kuq i shurdhër

Formula molekulare: C16H10N2O2

Pesha molekulare: 262.2628

Metoda e zbulimit: HPLC

Specifikimi: 98%

Paketimi i produktit: 25 kg/daulle

Periudha e vlefshmërisë: 2 vjet

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!