China Mucuna pruriens Manufacturers ekstrakt dhe Furnizuesit | Chenlv

Mucuna pruriens Ekstrakt

Përshkrim i shkurtër:

Mucuna  pruriens (Cowitch, Konch) Ekstrakt  rrjedh nga rrënjët e thata, farat dhe gjethet e bimëve MucunaPruriens. Ajo eshte ne formen e nje gri hollë pluhur të lehtë që përmban deri në 99% L-DOPA nga HPLC. Ky produkt është përdorur si një nxitës për sistemin nervor qendror.


Detail Product

Produkt Tags

Përbërës aktiv:  levodopa

CAS Numri:  59-92-7

Emri Latin: Mucuna pruriens L.

Pjesa e përdorur:  Nut

Dukje:  pluhur të bardhë gjobë

Metoda e zbulimit:  HPLC

Specifikim:

levodopa 15%  

levodopa 99%

efikasiteti: 

pruriens Mucuna është një specie e fasule që rritet në tropikët. Ajo është shumë e pasur me levodopa natyrore, e cila është më e mirë tolerohet dhe më i fuqishëm se të levodopa sintetike në Sinemet, Madopar, ose Stalevo.Mucuna farë ekstrakt ka qenë një trajtim efektiv i sëmundjes Parkinson (PD) në shumë pacientë.

Paketimin e produktit: kg 25 / daulle

Periudha e vlefshmërisë: 24 muaj


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!