China St Johns Wort ekstrakt prodhuesit dhe furnizuesit | Chenlv

St Johns Wort ekstrakt

Përshkrim i shkurtër:

St  Wort PE Gjonit . është një pluhur kafe-verdhë gjobë që ka një efekt të fortë anti-virale dhe një aftësi për vrasjen e nëntipin H5N1 dhe H9N2 të virusit të gripit të shpendëve. Ajo është përdorur edhe për sistemin qendror nervor të frenuesit dhe ilaqet kundër depresionit dhe në vaksinat për bagëtinë.


Detail Product

Produkt Tags

Përbërës aktiv:  hipericina

CAS Numri:  548 -04 -9

Emri Latin:  Hypericum perforatum L.

Pjesa e përdorur:  tërë barishte

Dukje:  pluhur kafe fine

Metoda e zbulimit:  HPLC / UV

Specifikim: hipericina 0.3%

efikasiteti:

Hypericum perforatum ekstrakt mund të përdoret si një produkt të sigurt neurotrofik për të parandaluar dhe kontrolluar depresionin, të rregulluar çrregullimet emocionale dhe çrregullime emocionale, të eliminuar tensionin dhe depresioni, të rikthyer vetëbesimin dhe për të përmirësuar gjumin. Hypericin, një përbërës efektiv nxirren nga Hypericum perforatum ka të rëndësishëm anti-ADN, efekt RNA virus, mund të ndikojnë drejtpërdrejt gripit avian, ethe e derrit, sëmundje këmbë Epizootike dhe viruse të tjera Danit interference në replikimin e virusit, riprodhimit dhe ka një efekt të fortë frenues mbi virusin.

Paketimin e produktit: kg 25 / daulle

Periudha e vlefshmërisë: 24 muaj


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!