China Synephrine hydrochloride Prodhuesit dhe Furnizuesit | Chenlv

Synephrine hydrochloride

Përshkrim i shkurtër:

Synephrine është një shtojce dietetike që mund të ndihmojë në uljen e trupit yndyrë. Pavarësisht funksionit të tij të diskutueshëm, Synephrine është bërë një alternativë më të diskutueshme në Ephedra, nje shtojce dietetike në Shtetet e Bashkuara. Synephrine është nxjerrë kryesisht nga një fruta, agrume aurantium.


Detail Product

Produkt Tags

CAS No .:  5985 -28 - 4

Dukje:  pluhur i bardhë

Formula molekulare:  C9H13NO2 · HCl

Pesha molekulare: 203,67

Specifikim: Synephrine HCL98%

Paketimi i produktit:  25 kg / daulle

Periudha e vlefshmërisë: 2 vjet


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!